Image
Image
Image
Atıksız Doğal Yaşam Kutusu

Cotton Bee

Atıksız Doğal Yaşam Kutusu

₺ 269.00
1
SEPETE EKLE
Hemen Al
features300 TL üzeri ücretsiz kargo
features256 Bit SSL ile güvende alışveriş
Ürün Açıklaması

İçerik:


🌿 Balmumu Kese

🌿 Balmumu Kumaş

🌿 Doğal Krem Deodorant

🌿 Doğal El Yapımı Sabun

🌿 Misvak Başlıklı, Ahşap Saplı Diş Bakım Fırçası

🌿 Doğal Kabak Lifi


Balmumu Kese

1 Küçük Boy Balmumu Kese (18cm x 18cm)

1 Büyük Boy Balmumu Kese (39cm x 24cm)


Ekmeklerinizin, yeşilliklerinizin, meyve ve sebzelerinizin çok daha uzun süre taze kalmasını sağlayan, bu sayede gıda israfının önüne geçen, pratik ve oldukça kullanışlı bir üründür.

  • Cotton Bee balmumu kese, bulaşık makinesi ve mikrodalga için uygun değildir, doğrudan yüksek ısıya maruz bırakılmamalıdır.
  • Sıcak suyla yıkanamadığı için sağlık açısından tavuk, balık ve et için uygun değildir.
  • Yapışma özelliği nedeniyle balmumu keseyi lekeleyebilecek renkli ürünlerden uzak tutunuz.


Balmumu Kumaş

1 Küçük Boy Balmumu Kumaş (18 cm x 18 cm)

1 Orta Boy Balmumu Kumaş (27 cm x 27 cm)

1 Büyük Boy Balmumu Kumaş (33 cm x 33 cm)


Balmumu kumaş ve keselerimiz, dünya çapında geçerliliği olan GOTS sertifikalı organik pamuklu kumaşa, doğal balmumu, çam reçinesi ve hindistan cevizi yağının emdirilmesi ile üretilmekte olup, streç film ve buzdolabı poşetine alternatif, yıkanabilir, tekrar kullanılabilir, doğa dostu bir üründür.

  • Cotton Bee balmumu kumaş, bulaşık makinesi ve mikrodalga için uygun değildir, doğrudan yüksek ısıya maruz bırakılmamalıdır.
  • Sıcak suyla yıkanamadığı için sağlık açısından tavuk, balık ve et sarılmamalıdır.
  • İçeriğindeki balmumu sayesinde ısıyla yapışabildiğinden ıslak ve soğuk gıdaları sarmakta kullanmayınız.
  • Yapışma özelliği nedeniyle balmumu kumaşı lekeleyebilecek renkli ürünlerden uzak tutunuz.


Doğal Krem Deodorant

İçeriğindeki doğal ve zengin yağlar sayesinde gözenekleri tıkamadan kötü koku oluşumuna neden olan bakterilere karşı gün boyu etkilidir.

Duş ve banyo sonrası günlük kullanım için uygundur.

Organik ve doğal içeriklerle üretilmiştir. Alkol, paraben, parfüm ve alüminyum gibi zararlı kimyasal içermez.

Kıyafette iz ve leke bırakmaz.

Kadın ve erkek kullanımı için uygundur.

En yoğun ve sıcak günlerde bile terlemeyi değil ter kokusunu önler, ferahlık hissi verir.

Dermatolojik ve mikrobiyolojik testlerden başarıyla geçmiştir.


Misvak Başlıklı, Ahşap Saplı Diş Bakım Fırçası

İlk kullanım öncesi misvak başlıkların yaklaşık olarak 15 dk. suda bekletilmesi gerekmektedir. Daha sonraki kullanım öncesinde çeşme suyuyla yıkamanız yeterli olacaktır. Dişlerinize bastırmadan yumuşak oval hareketlerle sağa ve sola doğru fırçalama tekniği ile kullanmanız tavsiye edilir. Birkaç kullanımdan sonra doğal bir ürün olması nedeniyle misvak liflerinde dökülmeler meydana gelebilir. Bu liflerin yanlışlıkla yutulması sağlık açısından hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Misvak diş fırçasını kullanarak diş ve diş etlerinizi fırçalayabilir, aynı zamanda dilinizi ve damağınızı da aynı şekilde güvenle temizleyebilirsiniz. Diş macunsuz olarak kullanıma uygundur. Kullanım sonrası belirli aralıklarla, oluşabilecek olası bakterilerden arındırmak için yaklaşık olarak 5 dk. sirkeli suda bekletebilirsiniz.*

*1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığı sirke


Uyarılar;

Misvak diş fırçası kullanıldıktan sonra açıkta bırakılır. Ürünün hava alması mikrop ve bakteri oluşumunun önüne geçecektir. Dolayısıyla ürün hava alacak şekilde muhafaza edilmelidir. Diğer plastik diş fırçalarıyla aynı yerde muhafaza edilmemelidir. Poliüretan kökenli fırçalardan akan kimyasal maddeler, doğal diş fırçamızın ahşap yüzeyine/başlığına temas ettiğinde leke bırakır. Aynca ürünün kısa ömürlü olmasına neden olur.

Misvak diş fırçası devamlı suda bekletilmez, misvakın lifleri su içerisinde sürekli olarak Çözündüğünden ömrünü kısaltır, misvakta bozulmalara sebep olur, ahşap üzerinde lekeler oluşmasına neden olur. 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir.


Bal&Yulaf Sabun

Yulaf; cildi beslemeye ve dış etkenlere karsı koruma sağlamaya yardımcı olur. Doğal bir arındırıcı ve temizleyicidir. Bal, kuru cildi nemlendirir. Cildin parlak ve daha canlı görünmesine büyük katkı sağlar.


DOĞAL İÇERİKLER İLE FORMÜLE EDİLMİŞTİR VE DOĞAL LİMON YAĞI KULLANILMIŞTIR.

Paraben, Alüminyum, EDTA, Mineral yağ, Petrol türevleri, Parfüm ve Renklendirici, Koruyucu ve Kimyasallar kullanılmamıştır.

Ingredients: Aqua, Cocos Nucifera Oil, Elaeis Guineensis Oil, Gossypium Herbaceum Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Sodium Hydroxide, Olea Europaea Fruit Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Heliathus Annuus (Sunfower), Avena Sativa Bran (Oatmeal), Mel (Honey)

Uyarılar: Sadece harici kullanım içindir. İçeriğindeki maddelerden birine alerjiniz var ise kullanmayınız. Göz ile temastan kaçınınız. Çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza ediniz. Serin ve kuru ortamda saklayınız.


Doğal Kabak Lifi

Kabak lifi, ölü hücrelerin yenilenmesini daha hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. İlk kullanımda, fazla bastırmadan cildi tahriş etmeden dikkatlice kullanılmalıdır, sert olan lif zamanla yumuşak hale gelecektir. Birlikte sunulan Bal ~ Yulaf sabunu ile etkili bir şekilde kullanılabilmektedir. Kabak lifi, sivilce, akne, cilt gözeneklerin açılması, ölü hücrelerin yenilenmesi, kan dolaşımının, hızlandırılmasının yanı sıra göbek, basen, bel ve bacaklardaki fazla yağ ile selülitlerin giderilmesine de yardımcı olmaktadır. Kabak lifi bitkisinden üretilmesi nedeniyle, sağlığa hiçbir zararı bulunmamaktadır, doğada çözünebiliyor olmasından dolayı plastik ve petrol türevi yapay alternatiflerinin aksine, mutfak süngeri ve banyo lifi olarak kullanımının ekolojik yaşam üzerinde hiçbir olumsuz etkisi bulunmamaktadır. Lifi altı ay boyunca sorunsuz kullanabilirsiniz, altı ay sonrasında hala eskimemiştir ama bünyesinde bakteri ve mikrop barındırabileceği ihtimali için yenilenmesi tavsiye edilir.


KREM-DEO, SABUN DOĞAL İÇERİKLER İLE FORMÜLE EDİLMİŞTİR VE DOĞAL YAĞLAR KULLANILMIŞTIR.

Paraben, Alüminyum, EDTA, Mineral yağ, Petrol türevleri, Parfüm ve Renklendirici, Koruyucu ve Kimyasallar kullanılmamıştır.

features Organik Sertifikalı Kumaş
featuresDoğal İçerikli
featuresEkolojik Hediye
Yorumlar
Yorum Yap
Bu ürün için henüz yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir